W naszej ofercie znajdziesz drzwi antywłamaniowe RC3 i RC 4, stworzone z myślą o osobach, które chcą zapewnić większe bezpieczeństwo swojego budynku. Takie produkty powstają z wykorzystaniem stali lub blachy pokrywającej konstrukcję z obu stron. Oprócz tego cechują się one nietypowym układem specjalnych bolców zabezpieczających przed wyłamaniem. Sforsowanie drzwi antywłamaniowych jest znacznie trudniejsze niż w przypadku zwykłych modeli, dlatego na takie produkty decydują się zarówno właściciele domów jednorodzinnych, jak i budynków o zupełnie innym przeznaczeniu.

Drzwi antywłamaniowe mają za zadanie utrudnić złodziejowi dostanie się do wnętrza budynku. Zazwyczaj wyłamanie ich wymaga zastosowania specjalnych narzędzi, a cały proces wydłuża się nawet o 20 minut. W tym czasie potencjalny włamywacz może zostać schwytany lub zauważony przez właściciela budynku i sąsiadów. Drzwi antywłamaniowe dostępne w naszym asortymencie różnią się od siebie normami bezpieczeństwa i dokładnym designem. Są to produkty mające wymagane atesty, potwierdzające ich zwiększoną wytrzymałość w stosunku do klasycznych modeli. Jeśli zależy Ci na jeszcze skuteczniejszym zabezpieczeniu budynku, warto zamontować w nim żaluzje antywłamaniowe, które po opuszczeniu zabezpieczają okna. W ten sposób złodziej nie dostanie się do wnętrza domu przez żaden otwór.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem. Z chęcią doradzimy odnośnie wyboru i zaproponujemy idealny model drzwi antywłamaniowych do Twojego domu.