Drzwi są bardzo ważnym elementem każdego budynku. Nie tylko zabezpieczają go przed działaniem niepowołanych osób, lecz także utrzymują odpowiednią temperaturę wewnątrz obiektu oraz pozwalają na wytłumienie hałasów z zewnątrz. Drzwi wewnętrzne są natomiast doskonałym sposobem na oddzielenie od siebie poszczególnych pomieszczeń, a jednocześnie zapewnienie prywatności osobom znajdującym się w budynku. W skład naszej oferty wchodzą:

  • drzwi zewnętrzne,
  • drzwi wewnętrzne.

Drzwi energooszczędne

Oferujemy także wysokiej jakości drzwi energooszczędne ze współczynnikiem przenikalności cieplnej Ud od 0,63 W/m2K. Pozwalają one na zaoszczędzenie pieniędzy na ogrzewaniu budynku. Przez ich powierzchnię przenika niewiele ciepła, dlatego sprawdzają się doskonale w nowoczesnych, energooszczędnych domach.

Drzwi przeciwpożarowe, stalowe i antywłamaniowe

Jeśli chcesz zadbać o lepsze zabezpieczenie swojego budynku przed działalnością włamywaczy, doskonałym wyborem jest postawienie na drzwi antywłamaniowe. Oferujemy także specjalne modele stworzone z myślą o pomieszczeniach, w których znajdują się piece lub inne źródło ognia. To dodatkowo wzmocnione konstrukcje do zadań specjalnych.

Designerskie drzwi do każdego wnętrza

W przypadku drzwi wewnętrznych ogromne znaczenie ma design. Takie produkty powinny dopełniać całą aranżację, a jednocześnie pozwalać na swobodne korzystanie przez wiele lat. W naszym asortymencie znajdziesz wiele pięknych modeli drzwi, które oddzielą od siebie poszczególne pomieszczenia i dopasują się do podłóg oraz mebli.