W sezonie letnim komary są bardzo uciążliwe. Wiele osób nie chce jednak rezygnować ze spania przy otwartym oknie, co wiąże się z wabieniem tych owadów do środka. Rozwiązaniem takiej sytuacji jest zastosowanie specjalnych moskitier. To siatki o niewielkich oczkach, przez które nie przeciśnie się większość insektów. Montuje się je na ramach okiennych, a nawet drzwiach tarasowych i balkonowych. Pozwalają na zabezpieczenie budynku przed przedostawaniem się do jego wnętrza owadów , zwiększając komfort życia w sezonie letnim.

Oczka w moskitierach są na tyle niewielkie, że nie pozwalają owadom na przedostanie się do pomieszczenia, ale jednocześnie zapewniają swobodny przepływ powietrza. Nie zaciemniają pomieszczenia, a po ich założeniu przez okno w dalszym ciągu można zobaczyć teren wokół budynku. To właśnie dlatego wiele osób decyduje się na zamontowanie moskitiery i korzystanie z niej przez wiele sezonów. Istnieje kilka sposobów mocowania takich elementów. Popularnością cieszą się produkty na specjalnych ramkach, które wyglądają estetycznie, a także nie wymagają przyklejania rzepów czy specjalnych taśm bezpośrednio do ram. Dzięki temu okna w budynku pozostają czyste, a całość tworzy bardzo minimalistyczny efekt. Oferujemy moskitiery w wielu rozmiarach i kolorach profili, pozwalając na dopasowanie do dokładnej konstrukcji i designu konkretnego obiektu. Możemy zaproponować także modele stworzone z myślą o drzwiach tarasowych, balkonowych i innych otworach.

W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści pomogą wybrać odpowiednią moskitierę do konkretnego zastosowania, a także wskażą, jak poprawnie ją zamontować, by mogła pełnić swoją funkcję przez długi czas.