Jedną z oferowanych przez nas usług jest wymiana drzwi – program Czyste Powietrze w Białymstoku pozwala na uzyskanie dofinansowania do przeprowadzenia prac termomodernizacyjnych. Program ten skierowany jest do właścicieli domów jednorodzinnych, którzy chcą poprawić efektywność energetyczną swoich budynków. Dofinansowanie może być przeznaczone na wymianę stolarki okiennej i drzwiowej, ocieplenie budynku czy modernizację systemów grzewczych. Warto zatem sprawdzić, czy spełnione są warunki uczestnictwa w programie i skorzystać z możliwości uzyskania dotacji na wymianę drzwi.

Czy oferujemy drzwi spełniające wymagania programu Czyste Powietrze?

Naszym Klientom dostarczamy produkty renomowanych producentów. Ich wysoka jakość sprawia, że w naszej ofercie znajduje się wiele modeli drzwi, które spełniają wymogi programu Czyste Powietrze. Charakteryzują się one odpowiednimi parametrami termoizolacyjnymi. Obecnie, aby móc starać się o dofinansowanie, należy wybrać drzwi zewnętrzne, których współczynnik przenikania ciepła wynosi maksymalnie 1,3 W/(m²·K).

Możesz liczyć na naszą pomoc podczas wymiany stolarki drzwiowej w ramach programu Czyste Powietrze

Podczas termomodernizacji budynku i wymiany stolarki drzwiowej, warto pamiętać, że równie ważna jest wymiana okien – program Czyste Powietrze ma zastosowanie również w tym przypadku. Z naszej strony zapewniamy:

  • fachowe doradztwo w zakresie wyboru odpowiednich drzwi wejściowych oraz okien,
  • dostarczenie niezbędnych dokumentów potrzebnych do uzyskania dotacji,
  • profesjonalne wykonanie usługi zgodnie z wymogami programu i zasadami termomodernizacji.

Więcej informacji

Chętnie odpowiemy na wszelkie Twoje pytania. Napisz do nas lub zadzwoń.

Skontaktuj się