Jeśli czeka Cię wymiana okien – program Czyste Powietrze w Białymstoku to doskonała okazja, aby skorzystać z dofinansowania tego przedsięwzięcia. Akcja przeznaczona jest dla mieszkańców, którzy chcą zainwestować w termomodernizację w swoim domu. Wymiana okien ma na celu zwiększenie efektywności energetycznej budynku. Korzyści wynikające z montażu nowoczesnych i energooszczędnych okien to przede wszystkim:

  • niższe rachunki za ogrzewanie,
  • lepsza izolacja termiczna i akustyczna,
  • wyższy komfort mieszkania,
  • poprawa estetyki budynku.

Wymiana okien – dofinansowanie w Białymstoku

Podczas termomodernizacji, w zakres której wchodzi wymiana okien, dofinansowanie w Białymstoku jest dostępne dla uprawnionych beneficjentów spełniających określone kryteria. Aby móc starać się o dotacje, należy złożyć zamówienie na okna o odpowiednich parametrach. Przede wszystkim muszą one spełniać wymagania dotyczące współczynnika przenikania ciepła – im niższa wartość, tym lepsza izolacja termiczna. Obecnie maksymalna, dopuszczalna jego wartość wynosi 0,90 W/(m2K). Nasz asortyment obejmuje wiele rodzajów okien PCV, drewnianych czy aluminiowych spełniających to kryterium. Wysokość dofinansowania na wymianę okien uzależniona jest między innymi od dochodów beneficjenta i może wynosić od 40% do 100%.

Wsparcie naszej firmy podczas wymiany okien w ramach programu Czyste Powietrze

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz fachowej wiedzy możemy pomóc naszym Klientom w wyborze najlepszych rozwiązań. Świadczymy usługi doradcze podczas wymiany okien w ramach programu Czyste Powietrze, co pozwala na jeszcze większe oszczędności. Współpraca z firmą Adams to gwarancja satysfakcji oraz inwestycji, która przyniesie korzyści zarówno dla domowego budżetu, jak i dla środowiska naturalnego.

Więcej informacji

Chętnie odpowiemy na wszelkie Twoje pytania. Napisz do nas lub zadzwoń.

Skontaktuj się