Garaż jest bardzo ważnym elementem wielu domów jednorodzinnych. Powinien być on odpowiednio zabezpieczony przed obecnością osób niepowołanych. Z tego powodu w takich miejscach stosuje się specjalne bramy garażowe. W naszym asortymencie znajdziesz produkty tego typu w wielu wariantach – są to zarówno minimalistyczne propozycje, jak i takie, w przypadku których zagęszczenie paneli jest znacznie większe.

Warto wiedzieć, że istnieje wiele rodzajów bram garażowych. Wśród nich można wyróżnić:

  • bramy uchylne,
  • bramy rozwierne,
  • bramy segmentowe,
  • bramy rolowane.

Wybór odpowiedniego wariantu zależy od tego, jakie wymiary ma garaż i czy w jego wnętrzu jest miejsce na zamocowanie konkretnych mechanizmów. Zdecydowanie największą popularnością cieszą się bramy segmentowe. Podczas otwierania składają się one pod sufitem, dzięki czemu nie zajmują zbyt wiele miejsca. Oferujemy takie produkty w wielu wariantach.

Bramy garażowe w różnych kolorach

Dostępne bramy garażowe odbiegają od siebie przede wszystkim kolorem. Zdecydowanie największą popularnością cieszą się modele oklejone w taki sposób, by z daleka imitowały naturalne drewno. Sprawdzają się one doskonale przede wszystkim w sytuacji, gdy zostaną zestawione z drzwiami zewnętrznymi w takim samym designie. Warto wybierać komplety produktów, dzięki czemu można stworzyć spójny efekt.

W nowoczesnych budynkach często stawia się na bramy garażowe jednolite, najczęściej w kolorze szarym, czarnym czy nawet beżowym. Istnieje opcja dobrania odcienia takiego produktu do elewacji czy innych elementów wchodzących w skład budynku.

Oferta

Zastanawiasz się, jaką bramę wybrać do swojego garażu? Firma Adams Adam Adamczuk posiada w swojej ofercie bramy garażowe uchylne, bramy garażowe segmentowe, bramy do garaży zbiorczych, boczne bramy segmentowe HST, bramy rolowane RollMatic.

Więcej informacji

Chętnie odpowiemy na wszelkie Twoje pytania. Napisz do nas lub zadzwoń.

Skontaktuj się