Od wielu lat dostarczamy naszym Klientom niezawodne i bezpieczne bramy w Białymstoku. Zapewniamy pomoc w wyborze odpowiedniego systemu, a także jego profesjonalny montaż.

Garaż jest bardzo ważnym elementem wielu domów jednorodzinnych. Powinien być on odpowiednio zabezpieczony przed obecnością osób niepowołanych. W naszym asortymencie znajdziesz bramy w wielu wariantach – są to zarówno minimalistyczne propozycje, jak i takie, w przypadku których zagęszczenie paneli jest znacznie większe.

Jakie rodzaje bram garażowych oferujemy?

Warto wiedzieć, że istnieje wiele rodzajów bram garażowych. Wśród nich można wyróżnić:

  • bramy uchylne,
  • bramy rozwierne,
  • bramy segmentowe,
  • bramy rolowane.

Wybór odpowiedniego wariantu zależy od tego, jakie wymiary ma garaż i czy w jego wnętrzu jest miejsce na zamocowanie konkretnych mechanizmów. Zdecydowanie największą popularnością cieszą się bramy segmentowe. Podczas otwierania składają się one pod sufitem, dzięki czemu nie zajmują zbyt wiele miejsca. Ponadto oferujemy bramy do garaży zbiorczych, bramy elewacyjne czy też bramy boczne.

Bramy garażowe w różnych kolorach

Dostępne bramy garażowe odbiegają od siebie przede wszystkim kolorem. Zdecydowanie największą popularnością cieszą się modele oklejone w taki sposób, by z daleka imitowały naturalne drewno. Sprawdzają się one doskonale przede wszystkim w sytuacji, gdy zostaną zestawione z drzwiami zewnętrznymi w takim samym designie. Warto wybierać komplety produktów, dzięki czemu można stworzyć spójny efekt.

W nowoczesnych budynkach często stawia się na bramy garażowe jednolite, najczęściej w kolorze szarym, czarnym czy nawet beżowym. Istnieje opcja dobrania odcienia takiego produktu do elewacji czy innych elementów wchodzących w skład budynku.

Czy warto zainwestować w bramy garażowe z napędem?

Nowoczesne bramy garażowe z napędem z pewnością oferują komfort obsługi. Opcja zdalnego sterowania pozwala na otwieranie i zamykanie bramy bez konieczności wysiadania z samochodu. Dodatkowo bramy tego rodzaju są wyposażone w różne systemy zabezpieczeń, które chronią przed włamaniem oraz uszkodzeniem pojazdu. Warto również zwrócić uwagę na energooszczędność takiego rozwiązania, ponieważ bramy z napędem są szczelniejsze niż ich ręczne odpowiedniki. Inwestycja w bramę garażową z napędem może okazać się korzystna zarówno pod względem komfortu, jak i oszczędności.

Więcej informacji

Chętnie odpowiemy na wszelkie Twoje pytania. Napisz do nas lub zadzwoń.

Skontaktuj się