Drzwi wewnętrzne są bardzo ważnym elementem wyposażenia każdego budynku. Pozwalają na oddzielenie od siebie poszczególnych pomieszczeń i zapewnienie prywatności. Warto, by były one dopasowane do konkretnej aranżacji. Wiele osób decyduje się na wybieranie dokładnie takiego samego modelu drzwi dla całego budynku, co pozwala na uzyskanie spójnego efektu.

Obecnie drzwi wewnętrzne mogą być wykonane z różnych materiałów. Popularnością cieszą się różnego rodzaju płyty, pokryte okleiną imitującą prawdziwe drewno. Jeśli zależy Ci na wysokiej wytrzymałości na upływ czasu i szlachetnym wyglądzie, możesz zdecydować się także na drzwi wewnętrzne drewniane. Doskonale uzupełnią one inne elementy z tego samego surowca pojawiające się w danej aranżacji – np. okna drewniane.

W wielu modelach drzwi stosuje się ozdobne przeszklenia. W przypadku pomieszczeń, w których zależy Ci na zachowaniu prywatności, mogą być one wykonane z mlecznego szkła. W biurach ceni się natomiast drzwi w całości szklane, z dodatkiem metalowych uchwytów i profili. Dzięki nim można z łatwością sprawdzić, co robią pracownicy oraz czy w danym pomieszczeniu znajduje się konkretna osoba.

Drzwi wewnętrzne w wielu odsłonach

W naszym asortymencie znajdziesz wiele modeli drzwi wewnętrznych, dlatego z łatwością dopasujesz je do wyposażenia konkretnego pomieszczenia. W razie konieczności możemy również doradzić odnośnie wyboru odpowiedniego produktu. Znaczenie ma kolorystyka, wymiary oraz strona, na którą otwiera się skrzydło. W przypadku łazienek konieczne jest natomiast zastosowanie specjalnych drzwi z tulejami lub podcięciem wentylacyjnym, pozwalającymi na szybsze wydostanie się wilgoci z pomieszczenia.

Oferta

Zastanawiasz się, jakie drzwi wewnętrzne wybrać? Na co zwrócić szczególną uwagę przy ich wyborze? A może nie masz pojęcia, na jakim etapie remontu czy wykończenia domu je zamontować? Nasi specjaliści w firmie Adams Adam Adamczuk odpowiedzą na wszystkie nurtujące Cię pytania.

Dostawca drzwi, firma Adams Adam Adamczuk, posiada w swojej ofercie szeroką gamę drzwi wewnętrznych pochodzących od renomowanych producentów. Tylko od Ciebie zależy, które drzwi wybierzesz. Nasza oferta jest naprawdę ogromna. Oferujemy dostawę drzwi wewnętrznych na każdą kieszeń: tradycyjne, minimalistyczne, designerskie, drzwi wewnętrzne przylgowe, bezprzylgowe, z odwrotną przylgą, drzwi wysokie itp. Dostawca drzwi, firma Adams Adam Adamczuk, posiada w swojej ofercie drzwi wewnętrzne ramiakowe, drzwi pełne czy drzwi ukryte. Zakres szerokości drzwi wewnętrznych z jednym skrzydłem wynosi od 60 cm do 110 cm. Odwiedź nasz punkt sprzedaży, a przedstawimy Ci wachlarz oferowanych przez nas produktów. Po tym, jak zdecydujesz się na zakup drzwi wewnętrznych u dostawcy drzwi, w firmie Adams Adam Adamczuk, przyjedziemy do Ciebie, aby dokonać fachowego pomiaru. Na terenie Białegostoku oferujemy pomiar gratis! Zachęcamy do zakupu z usługą montażu drzwi. W naszym zespole posiadamy wykwalifikowanych monterów drzwi wewnętrznych.

Jak wybrać drzwi wewnętrzne?

Na co zwrócić uwagę przy wyborze drzwi? Poza tym, że wybierzemy interesujący nas kolor, pamiętajmy, że powinien on współgrać z kolorem stolarki okiennej, ścian oraz podłogi. Polecamy wybór drzwi wewnętrznych z jednej grupy stylistycznej. Cały wystrój Twojego wnętrza, będzie wówczas spójny. Kolejnym ważnym aspektem, jest wybór strony interesujących Cię drzwi wewnętrznych. Czy mają to być drzwi lewe, czy prawe? Pamiętajmy, że drzwi różnicujemy, otwierając je do siebie. Np. drzwi lewe, będą miały klamkę po prawej stronie.

Jeżeli wciąż masz wątpliwości, i nie możesz zdecydować się, jakie drzwi wybrać, koniecznie zadzwoń do nas! Z dostawcą drzwi, firmą Adams Adam Adamczuk, wybór drzwi wewnętrznych, będzie niezwykle prosty!

Więcej informacji

Chętnie odpowiemy na wszelkie Twoje pytania. Napisz do nas lub zadzwoń.

Skontaktuj się

Drzwi drewniane

Drzwi panelowe

Drzwi szklane

Drzwi techniczne

drzwi stalowe

Drzwi stalowe

Drzwi płytowe

Drzwi przesuwne

Ościeżnice