Oferta

Zastanawiasz się jakie drzwi wewnętrzne wybrać? Na co zwrócić szczególną uwagę przy ich wyborze? A może nie masz pojęcia, na jakim etapie remontu czy wykończenia domu je zamontować? Nasi specjaliści w firmie Adams Adam Adamczuk odpowiedzą na wszystkie, nurtujące Cię pytania.

Dostawca drzwi, firma Adams Adam Adamczuk posiada w swojej ofercie szeroką gamę drzwi wewnętrznych pochodzących od renomowanych producentów, i tylko od Ciebie zależy, które drzwi wybierzesz. Nasza oferta jest naprawdę ogromna. Oferujemy dostawę drzwi wewnętrznych na każdą kieszeń: tradycyjne, minimalistyczne, designerskie, drzwi wewnętrzne przylgowe, bezprzylgowe, z odwrotną przylgą, drzwi wysokie itp. Dostawca drzwi, firma Adams Adam Adamczuk posiada w swojej ofercie drzwi wewnetrzne ramiakowe, drzwi pełne czy drzwi ukryte. Zakres szerokości drzwi wewnetrznych z jednym skrzydłem wynosi od 60 cm do 110 cm. Odwiedź nasz punkt sprzedaży, a przedstawimy Ci wachlarz oferowanych przez nas produktów. Po tym, jak zdecydujesz się na zakup drzwi wewnętrzych u dostawcy drzwi– firmie Adams Adam Adamczuk, przyjedziemy do Ciebie, aby dokonać fachowego pomiaru. Na terenie Białegostoku- oferujemy pomiar gratis! Zachęcamy do zakupu z usługą montażu drzwi. W naszym zespole posiadamy wykwalifikowanych monterów drzwi wewnętrznych.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze drzwi? Poza tym, że wybierzemy interesujący nas kolor, pamiętajmy, że powinien on współgrać z kolorem stolarki okiennej, ścian oraz podłogi. Polecamy wybór drzwi wewnetrzych z jednej grupy stylistycznej. Cały wystrój Twojego wnętrza, bedzie wówczas spójny. Kolejnym ważnym aspektem, jest wybór strony interesujacych Cię drzwi wewnętrznych. Czy mają to być drzwi lewe czy prawe? Pamiętajmy, że drzwi różnicujemy, otwierając je do siebie. Np. drzwi lewe, będą miały klamkę po prawej stronie, otwierając je do siebie.

Jeżeli wciąż masz wątpliwości, i nie możesz zdecydować się jakie drzwi wybrać, koniecznie do nas zadzwoń! Z dostawcą drzwi, firmą Adams Adam Adamczuk, wybór drzwi wewnętrznych, będzie niezwykle prosty!

Na terenie Białegostoku, oferujemy pomiar drzwi gratis!

Więcej informacji

Chętnie odpowiemy na wszelkie Twoje pytania. Napisz do nas lub zadzwoń.

Skontaktuj się

Drzwi drewniane

Drzwi panelowe

Drzwi szklane

Drzwi techniczne

Drzwi płytowe

Drzwi przesuwne

Ościeżnice