Oferta

Zastanawiasz się nad montażem okien dachowych? Firma Adams Adam Admaczuk jest dostawcą nowoczesnych i innowacyjnych okien dachowych. Są to okna bardzo estetyczne i solidnie wykonane. Zaoferujemy Ci okna dachowe różniące się nie tylko wyglądem, ale także parametrami technicznymi. Jednym słowem – dostosujemy je do Twoich potrzeb.

W ofercie okien dachowych polecanych przez firmę Adams Adam Adamczuk, znajdziesz m.in. okna: wyłazowe, okna obrotowe, okna dachowe z roletami w pakiecie szybowym czy okna dachowe przeznaczone do płaskich dachów. Są to okna dachowe posiadające specjalne kołnierze uszczelniające, dzięki którym zniwelujesz ryzyko przeciekania, a przede wszystkim, uzyskasz optymalne efekty cieplne.

Pozwól, aby okna dachowe zamontowane przez firmę Adams Adam Adamaczuk wypełniły Twój dom światłem i świeżym powietrzem, oraz aby dostarczyły fantastyczny widok otaczającej Cię przyrody. Zadzowń do nas już dziś, i umów się na pomiar. Klientom zamieszkującym Białystok – oferujemy pomiar gratis!

Więcej informacji

Chętnie odpowiemy na wszelkie Twoje pytania. Napisz do nas lub zadzwoń.

Skontaktuj się