Oferta

Zastanawiasz się co zamontować w swoich oknach? Firma Adams Adam Adamczuk posiada w swojej ofercie różnego rodzaju osłony okienne. Są to: żaluzje metalowe oraz drewniane 25 mm i 50 mm, rolety: dzień noc, wolnowiszące, rolety typu Vegas, rolety żyłkowe, rolety rzymskie czy rolety zewnętrzne. Oferowane przez nas osłony okienne zapewniają pełną kontrolę światła i prywatności, a oprócz tego są znakomitym dodatkiem pasującym do każdego wnętrza. Firma Adams Adam Adamczuk oferuje usługę montażu: rolet typu Vegas, rolet dzień noc, rolet rzymskich, plis, żaluzji drewnianych oraz metalowych, a także usługę montażu plis.

Naszym flagowym produktem, który cieszy się największą popularnością wśród Klientów, są rolety dzień noc w kasecie, z prowadnicami. Firma Adams Adam Adamczuk oferuje montaż rolet dzień noc w różnej kolorystyce oraz grupie materiałowej. Rolety dzień noc są niezwykle funkcjonalne, ponieważ posiadają właściwości klasycznych rolet materiałowych oraz praktycznych żaluzji. Nieograniczone sposoby ustawienia rolety dzień noc pozwalają dopasować przenikalność światła do Twojego wnętrza. Rolety dzień noc można całkowicie zwinąć lub rozwinąć, ewentualnie wybrać pozycję pośrednią. Tkanina posiada wkomponowane transparentne pasy, dzięki którym można dopasować dostęp światła do pomieszczenia. Firma Adams Adam Adamczuk zapewni Ci kompleksową obsługę, od fachowego doradztwa przy wyborze tkaniny oraz koloru, do szybkiego montażu rolet dzień noc!

Od wielu lat, niesłabnącym zainteresowaniem Klientów cieszą się rolety materiałowe typu Vegas. Rolety materiałowe montowane przez firmę Adams Adam Adamczuk, są doskonałym rozwiązaniem w walce z upałem czy wysoką temperaturą. Są też po prostu, skuteczną osłoną okienną. Rolety okienne proponowane przez naszą firmę, montowane są w kasecie osłaniającej materiał oraz z prowadnicami, które utrzymują materiał blisko szyby, przez co ograniczają wpadanie światła po bokach rolety.

Kolejnym produktem montowanym przez firmę Adams Adam Adamczuk, a cieszącym się stałym zainteresowaniem Klientów, są plisy okienne. Plisy to funkcjonalne i bardzo estetyczne osłony okienne. Sprawdzą się w salonie, sypialni czy kuchni. Jednym słowem można zamontować je w każdym pomieszczeniu. Szeroka gama kolorystyczna plis, montowanych przez firmę Adams Adam Adamczuk, stwarza nieograniczone możliwości aranżacyjne. Plisy doskonale pasują do wnętrz klasycznych, jak również do tych najbardziej designerskich. Plisy nie utrudniają otwierania czy zamykania okna, a zwinięte zajmują niewiele miejsca.

Żaluzje drewniane, to następny produkt, który cieszy się dużym zainteresowaniem naszych Klientów. Firma Adams Adam Adamczuk montuje żaluzje drewniane o szerokości lameli 25 mm lub 50 mm. Żaluzje drewniane montowane przez naszą firmę stanowią doskonałą osłonę okienną, ale przede wszystkim są designerskim dodatkiem do wnętrz. Są wykonane z naturalnych surowców, czyli są eco. W związku z tym, od wielu lat wiodą prym we wnętrzarskich trendach. Doskonale sprawdzają się we wnętrzach nowoczesnych, jak i klasycznych. Żaluzje drewniane montowane przez firmę Adams Adam Adamczuk, zapewnią wyjątkowy klimat, zarówno w mieszkaniach, domach, jak i biurach. Dzięki wysokiej jakości materiałom oraz solidnemu wykonaniu, żaluzje drewniane montowane przez firmę Adams Adam Adamczuk, są również niezwykle łatwe i szybkie w czyszczeniu.

Firma Adams Adam Adamczuk zajmuje sie również montażem moskitier. Cieszą się one ogromną popularnością szczególnie w sezonie letnim, ale nie jest to regułą. Moskitiery okienne montowane przez firmę Adams Adam Adamczukbardzo solidne. Są wykonane w różnych systemach, tak aby chronić Twoje mieszkanie przed niechcianymi owadami. Montujemy miskitiery do każdego rodzaju okien lub drzwi. Wykonujemy moskitiery na wymiar, przez co idealnie dopasują się do Twoich potrzeb. Oferujemy moskitiery o profilach w różnej kolorystyce, tak aby były dopasowane do koloru Twoich okien.

Firma Adams Adam Adamczuk oferuje bezpłatny pomiar osłon okiennych, na terenie Białegostoku! Zadzwoń do nas jeszcze dziś!

Więcej informacji

Chętnie odpowiemy na wszelkie Twoje pytania. Napisz do nas lub zadzwoń.

Skontaktuj się

ŻALUZJE

Żaluzje Metalowe 25 mm

Żaluzje metalowe 50 mm

Żaluzje Drewniane 25 mm

Żaluzje Drewniane 50 mm

ROLETY

Rolety Dzień Noc

Rolety Wolnowiszące

Rolety Vegas

Rolety Żyłkowe

Rolety Rzymskie

Rolety Zewnętrzne

PLISY I MOSKITIERY

Plisy

Moskitiery