Okna drewniane to produkty cieszące się ogromną popularnością już od wielu lat. Niegdyś były standardem, a obecnie pozwalają na stworzenie pięknego efektu i wyróżnienie aranżacji spośród innych budynków. Sprawdzają się one doskonale we wnętrzach i budynkach rustykalnych, klasycznych i takich, w których pojawia się więcej elementów wykonanych z naturalnego drewna. Takie okna obecnie są tworzone z wykorzystaniem nowoczesnych metod, dlatego doskonale utrzymują ciepło wewnątrz obiektu, a jednocześnie mogą prezentować się doskonale przez długi czas.

Szeroki wybór okien drewnianych

Okna drewniane dostępne w naszym asortymencie występują w różnych kolorach. Dzięki temu można dopasować je do wyposażenia danego budynku czy jego ogólnej stylistyki. Oferujemy zarówno ciemniejsze warianty, jak i jasne. Zostały one odpowiednio zaimpregnowane i zabezpieczone przed działaniem czynników zewnętrznych. Zastosowanie potrójnych szyb pozwala na zmniejszenie ilości ciepła przenikającego przez szkło. Dzięki temu są to idealne produkty do wnętrz, w których stawia się na ekologię i oszczędność. Okna drewniane prezentują się bardzo efektownie, pozwalając na wyróżnienie budynku spośród wielu innych obiektów, w których pojawiają się klasyczne okna PCV.

Jeśli masz wątpliwości odnośnie wyboru odpowiednich okien drewnianych do swojego domu lub mieszkania, zapraszamy do kontaktu. Z chęcią doradzimy oraz przedstawimy zalety konkretnych produktów i zastosowanych w nich technologii.

Oferta

Firma Adams Adam Adamczuk jest dostawcą najwyższej jakości okien drewnianych. Okna te najczęściej wybierane są przez osoby, które cenią sobie ekologię, naturalność i nienaganną estetykę. Drewno uważane jest za szlachetny materiał, który stosowany jest od wielu wieków. Z uwagi na niezwykłą elastyczność oraz łatwość obróbki. Drewno jest odnawialnym surowcem w pełni bezpiecznym dla środowiska naturalnego.

Okna proponowane przez dostawcę okien, firmę Adams Adam Adamczuk, najczęściej wykonywane są z trzech gatunków drewna: sosny, meranti oraz dębu.

Od wielu lat, okna drewniane traktowane są jako synonim luksusu i elegancji. Jeżeli takie okna są Twoim marzeniem, to zadzwoń do nas jeszcze dziś. Klientom zamieszkującym Białystok oferujemy pomiar gratis!

Więcej informacji

Chętnie odpowiemy na wszelkie Twoje pytania. Napisz do nas lub zadzwoń.

Skontaktuj się
drewniane