Plisy to bardzo eleganckie produkty, pozwalające na osłonienie okna przed wzrokiem innych osób, a także nadmiernymi promieniami słonecznymi. Ze względu na swój design sprawdzają się one doskonale zarówno w prywatnych mieszkaniach oraz domach, jak i biurach czy nawet lokalach usługowych. Ogromną zaletą plis jest fakt, że można samodzielnie zmieniać ich położenie. Z tego powodu sprawdzają się one świetnie zwłaszcza w sytuacji, gdy zależy Ci na uchronieniu się przed rażącym słońcem.

Plisy można z powodzeniem przesuwać po ramie okna, dzięki czemu istnieje opcja dopasowania ich położenia do aktualnej pozycji słońca. W ten sposób nie trzeba zasłaniać całej szyby od góry, dlatego w pomieszczeniu wciąż jest jasno.

Szeroki wybór plis

W naszym asortymencie znajdziesz wiele pięknych plis, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do wyposażenia konkretnego wnętrza. Oprócz tego oferujemy także rolety okienne. Plisy zazwyczaj są utrzymane w uniwersalnych kolorach – popularnością cieszy się brąz, beż czy biel. Dzięki temu takie produkty pasują doskonale do dowolnych aranżacji, bez względu na ich stylistykę. Są szczególnie cenione w miejscach, gdzie stawia się na minimalizm, a także naturalne materiały.

Oferujemy plisy w różnych wymiarach. Dzięki temu można dopasować je do konstrukcji konkretnego okna. Jeśli nie jesteś pewny, jaki produkt sprawdzi się najlepiej w Twoim przypadku, możesz poprosić nas o radę. Z chęcią wybierzemy najlepszą plisę do danego wnętrza.