PCV to bardzo popularne tworzywo sztuczne, stosowane m.in. do tworzenia ram okiennych. Wszystko ze względu na jego doskonałe właściwości. Materiał ten cechuje się odpornością m.in. na działanie kwasów, olejów mineralnych czy alkoholi. Jednocześnie wykazuje on wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne, co w przypadku okien ma ogromne znaczenie. PCV można z łatwością zafarbować na dowolny kolor. To właśnie dlatego w naszej ofercie znajdują się produkty o różnych barwach.

Okna PCV są bardzo eleganckie i uniwersalne. Pojawiają się przede wszystkim w nowoczesnych budynkach. Zapewniają doskonałą izolację cieplną, co przekłada się na koszty związane z ogrzewaniem. Obecnie takie produkty powstają z zastosowaniem nowoczesnych metod, dlatego cechują się jeszcze większą wytrzymałością, a jednocześnie estetycznym wzornictwem.

Okna PCV w wielu odsłonach

Okna PCV są dostępne w różnych wariantach. Wśród nich pojawiają się m.in. produkty stylizowane na naturalne drewno. Pozwalają one na uzyskanie podobnego efektu, zwłaszcza z daleka. Jednocześnie nie wymagają specjalnej pielęgnacji i są znacznie tańsze niż produkty wykonane z prawdziwego drewna. Oferujemy także bardzo popularne okna PCV w kolorze białym oraz modele w wielu innych odcieniach. Dzięki temu można dopasować odpowiedni wariant do stylistyki całego budynku.

Okna PCV można dopełnić również przesłonami, takimi jak np. żaluzje okienne. Pozwalają one na zapewnienie prywatności, a jednocześnie uchronienie wnętrza przed rażącymi promieniami słonecznymi. W połączeniu z estetycznymi ramami z PCV tworzą spójną całość.

Oferta

Jeżeli zastanawiasz się, jaka firma w Białymstoku i okolicach zajmuje się dostawą i montażem okien PCV, to doskonale trafiłeś.

W ofercie firmy Adams Adam Adamczuk znajdują się okna PCV sześciokomorowe i siedmiokomorowe. Są to okna dwu-, trzyszybowe. Grubości profili ram okiennych w oknach PCV wynoszą od 70 mm do 82 mm.

Oferujemy szeroką gamę kolorystyczną okien PCV, od klasycznych białych, po najmodniejsze w ostatnich latach okna w kolorze antracytu. Jeżeli potrzebujesz okna, w którym inny kolor jest od strony wewnętrznej, a inny od zewnętrznej, to bardzo dobrze, że wybór padł na naszą firmę. Dostawca okien, firma Adams Adam Adamczuk, oferuje okna PCV dopasowane do Twoich upodobań czy wymogów.

Okna PCV oferowane przez naszą firmę są nie tylko estetyczne, ale również niezwykle łatwe w utrzymaniu. Dodatkowo, są bardzo odporne na codzienną eksploatację oraz działanie warunków atmosferycznych. Zadzwoń do nas już dziś, i zdobądź więcej informacji na temat okien PCV oferowanych przez dostawcę okien, firmę Adams Adam Adamczuk.

Więcej informacji

Chętnie odpowiemy na wszelkie Twoje pytania. Napisz do nas lub zadzwoń.

Skontaktuj się